Комода Erika
   Комода Erika
   Комода Erika
   Комода Erika
   Комода Erika
   Комода Erika
   Комода Erika
   Комода Erika
   Комода Erika

   Комода Erika

   Напиши рецензија (0)
   13.990 ден.
   17.000 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Шиирна: 160 cm  Висина: 75 cm  Длабочина: 42 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683742466093
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Erika

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Erika

   13.990 ден.
   17.000 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ