Комода Venicе - Walnut White
   Комода Venicе - Walnut White
   Комода Venicе - Walnut White
   Комода Venicе - Walnut White
   Комода Venicе - Walnut White
   Комода Venicе - Walnut White
   Комода Venicе - Walnut White
   Комода Venicе - Walnut White

   Комода Venicе - Walnut White

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   18.990 ден.
   Заштеди 6.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Ширина: 180 cm  

   Висина: 78 cm  

   Длабочина: 35 cm

   Метални ногарки: 17 cm

   Метални рачки

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342719186 | 845HCT5310
   97 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Venicе - Walnut White

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Venicе - Walnut White

   12.990 ден.
   18.990 ден.
   Заштеди 6.000 ден.
   со ДДВ