Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial
   Комода Industrial

   Комода Industrial

   Напиши рецензија (0)
   25.990 ден.
   37.000 ден.
   Заштеди 11.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Метална рамка

   Метални рачки

   Ширина: 160 cm  Висина: 80 cm  Длабочина: 45 cm

   Висина на фиоки: 21 cm

   Висина на полици: 31 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870773295
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Industrial

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Industrial

   25.990 ден.
   37.000 ден.
   Заштеди 11.010 ден.
   со ДДВ