Комода Lidya
   Комода Lidya
   Комода Lidya
   Комода Lidya
   Комода Lidya
   Комода Lidya
   Комода Lidya

   Комода Lidya

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Ширина: 182 cm  Висина: 82,5 cm  Длабочина: 41 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   566BMS2601
   78 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Lidya

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Lidya

   6.990 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ