Комода UTAH
   Комода UTAH
   Комода UTAH
   Комода UTAH
   Комода UTAH
   Комода UTAH

   Комода UTAH

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   13.000 ден.
   Заштеди 1.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   1Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Ширина: 140 cm 

   Висина: 94 cm 

   Длабочина: 40 cm

   Висина на ногарки: 20 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870658677
   99 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода UTAH

   16 други производи во иста категорија:

   Комода UTAH

   11.990 ден.
   13.000 ден.
   Заштеди 1.010 ден.
   со ДДВ