Комода Venice - Walnut, Black Marble
   Комода Venice - Walnut, Black Marble
   Комода Venice - Walnut, Black Marble
   Комода Venice - Walnut, Black Marble
   Комода Venice - Walnut, Black Marble
   Комода Venice - Walnut, Black Marble
   Комода Venice - Walnut, Black Marble
   Комода Venice - Walnut, Black Marble

   Комода Venice - Walnut, Black Marble

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   18.990 ден.
   Заштеди 6.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Ширина: 180 cm  Висина: 78,6 cm  Длабочина: 35 cm

   Пластични ногарки: 17 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342719285
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Venice - Walnut, Black Marble

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Venice - Walnut, Black Marble

   12.990 ден.
   18.990 ден.
   Заштеди 6.000 ден.
   со ДДВ