Комода Lelia
   Комода Lelia
   Комода Lelia
   Комода Lelia
   Комода Lelia
   Комода Lelia

   Комода Lelia

   Напиши рецензија (0)
   9.990 ден.
   14.500 ден.
   Заштеди 4.510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии на конзолата: Ширина: 150 cm  Висина: 45 cm  Длабочина: 40 cm

   Висина на ногарки: 35 cm

   Димензии на полицата: Ширина: 100 cm  Висина: 15 cm  Длабочина: 15 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870917118 | 793ELG1810
   99 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода Lelia

   16 други производи во иста категорија:

   Комода Lelia

   9.990 ден.
   14.500 ден.
   Заштеди 4.510 ден.
   со ДДВ