• Ново
  ТВ комода Figaro - Atlantic Pine
  ТВ комода Figaro - Atlantic Pine
  ТВ комода Figaro - Atlantic Pine
  ТВ комода Figaro - Atlantic Pine
  ТВ комода Figaro - Atlantic Pine

  ТВ комода Figaro - Atlantic Pine

  Напиши рецензија (0)
  6.590 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 3.400 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  ТВ комода изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

  Ширина: 180 cm  Висина: 45 cm  Длабочина: 30 cm

  Време на испорака: 15 дена

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  ТВ комода изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

  Ширина: 180 cm  Висина: 45 cm  Длабочина: 30 cm

  Време на испорака: 15 дена

  570VLT2938
  49 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ТВ комода Figaro - Atlantic Pine

  16 други производи во иста категорија:

  ТВ комода Figaro - Atlantic Pine

  6.590 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 3.400 ден.
  со ДДВ