• Ново
  ТВ комода Exxen - Walnut 180cm
  ТВ комода Exxen - Walnut 180cm
  ТВ комода Exxen - Walnut 180cm
  ТВ комода Exxen - Walnut 180cm
  ТВ комода Exxen - Walnut 180cm
  ТВ комода Exxen - Walnut 180cm

  ТВ комода Exxen - Walnut 180cm

  Напиши рецензија (0)
  8.599 ден.
  11.990 ден.
  Заштеди 3.391 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  ТВ комода изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18mm

  Дрвени ногарки 

  Димензии на ТВ комодата: Ширина: 180 cm  Висина: 53 cm  Длабочина: 35 cm

  Висина на ногарките: 18 cm

  Време на испорака: 15 дена

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  ТВ комода изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18mm

  Дрвени ногарки 

  Димензии на ТВ комодата: Ширина: 180 cm  Висина: 53 cm  Длабочина: 35 cm

  Висина на ногарките: 18 cm

  Време на испорака: 15 дена

  389MZA1176
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ТВ комода Exxen - Walnut 180cm

  16 други производи во иста категорија:

  ТВ комода Exxen - Walnut 180cm

  8.599 ден.
  11.990 ден.
  Заштеди 3.391 ден.
  со ДДВ