• Ново
  ТВ комода Copenhagen
  ТВ комода Copenhagen
  ТВ комода Copenhagen
  ТВ комода Copenhagen
  ТВ комода Copenhagen
  ТВ комода Copenhagen

  ТВ комода Copenhagen

  Напиши рецензија (0)
  9.700 ден.
  10.700 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

  Ширина: 180 cm  

  Висина: 50 cm  

  Длабочина: 40 cm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8683743246984
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ТВ комода Copenhagen

  16 други производи во иста категорија:

  ТВ комода Copenhagen

  9.700 ден.
  10.700 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ