ТВ комода Helsinki
   ТВ комода Helsinki
   ТВ комода Helsinki
   ТВ комода Helsinki
   ТВ комода Helsinki

   ТВ комода Helsinki

   Напиши рецензија (0)
   5.390 ден.
   7.390 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица

   Метални ногарки

   Метални рачки

   Ширина: 180 cm  

   Висина: 50 cm  

   Длабочина: 40 cm

   Висина на ногарки: 20 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   8682870972285 | 570VLT1523
   79 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ТВ комода Helsinki

   16 други производи во иста категорија:

   ТВ комода Helsinki

   5.390 ден.
   7.390 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ