• Ново
  ТВ комода Boho
  ТВ комода Boho
  ТВ комода Boho
  ТВ комода Boho
  ТВ комода Boho
  ТВ комода Boho
  ТВ комода Boho
  ТВ комода Boho

  ТВ комода Boho

  Напиши рецензија (0)
  7.990 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

  Ширина: 180 cm  

  Висина: 60 cm  

  Длабочина: 40 cm

  2 фиоки + 2 вратички

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8682870168633
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ТВ комода Boho

  16 други производи во иста категорија:

  ТВ комода Boho

  7.990 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ