ТВ комода Luxe - Anthracite, Black
   ТВ комода Luxe - Anthracite, Black
   ТВ комода Luxe - Anthracite, Black
   ТВ комода Luxe - Anthracite, Black
   ТВ комода Luxe - Anthracite, Black
   ТВ комода Luxe - Anthracite, Black
   ТВ комода Luxe - Anthracite, Black
   ТВ комода Luxe - Anthracite, Black

   ТВ комода Luxe - Anthracite, Black

   Напиши рецензија (0)
   7.990 ден.
   11.490 ден.
   Заштеди 3.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Метални ногарки

   Ширина: 180 cm  

   Длабочина: 30 cm  

   Висина: 50 cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   8683743790951 | 618BLY1104
   88 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ТВ комода Luxe - Anthracite, Black

   16 други производи во иста категорија:

   ТВ комода Luxe - Anthracite, Black

   7.990 ден.
   11.490 ден.
   Заштеди 3.500 ден.
   со ДДВ