Клуб маси

Поткатегории

Активни филтери

Сет 2 Клуб маси Северин црн...
-2 300 ден
 • -2 300 ден
 • Ново

Сет 2 Клуб маси Северин црн мермер

Редовна цена 9 290 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Дали барате комплет масички за кафе што го комбинира дизајнот на вашето време со модерни квалитетни издржливи материјали? Не барајте понатаму. Северин масите се токму она што ви треба модерни, издржливи и безвременски. 

 Спецификации:

* Површина од иверица со меламинска облога во црн имитациски мермер со висок квалитет и висока издржливост.

* Поддршка на армирана метална рамка со црна боја, висока отпорност на удар со подесувачи на висина.

Димензии на голема маса:

Должина: 80 см.

Ширина: 80 см.

Висина: 48 см.

Димензии на мала маса:

Должина: 48 см.

Ширина: 48 см.

Висина: 42 см.

Сет 2 Клуб маси Северин бел...
-2 300 ден
 • -2 300 ден
 • Ново

Сет 2 Клуб маси Северин бел мермер

Редовна цена 9 290 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Дали барате комплет масички за кафе што го комбинира дизајнот на вашето време со модерни квалитетни издржливи материјали? Не барајте понатаму. Северин масите се токму она што ви треба модерни, издржливи и безвременски. 

 Спецификации:

* Површина од иверица со меламинска облога во бело-сив имитациски мермер со висок квалитет и висока издржливост.

* Поддршка на армирана метална рамка со златна боја, висока отпорност на удар со подесувачи на висина.

Димензии на голема маса:

Должина: 80 см.

Ширина: 80 см.

Висина: 48 см.

Димензии на мала маса:

Должина: 48 см.

Ширина: 48 см.

Висина: 42 см.

Маса Дејвис, масивно дрво
-4 600 ден
 • -4 600 ден
 • Ново

Маса Дејвис, масивно дрво

Редовна цена 18 500 ден Цена 13 900 ден
50 На залиха

За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн и ги бараат топлите нијанси на масивно дрво во комбинација со црн метал, серијата Дејвис ќе ве воодушеви.

Идеален за домот или канцеларијата кој креативно ќе ја обнови естетиката на вашиот простор

Површината ја следи неправилната форма на природното дрво.

Спецификации:

- Површината е изработена од висококвалитетно масивно багремово дрво со отпорност на абење - во боја на орев. 

- Метални ногарки обоени во црно.

 

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Помошна маса Тристан
-5 510 ден
 • -5 510 ден
 • Ново

Помошна маса Тристан

Редовна цена 18 500 ден Цена 12 990 ден
200 На залиха

Дали барате масичка за кафе која ќе му даде допир на луксуз на вашиот простор? Серијата Тристан е тука за вас! Елегантен, префинет Тристан е идеален избор за вашиот дом.

Спецификации:

- Стабилна метална рамка со висококвалитетни димензии со голема отпорност.

- Површина изработена од високо отпорно стакло-огледало

- Достапна во сребрена боја

Димензии на производот:

Должина: 55 см

Ширина: 55 см

Висина: 40 см

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Сабина
-5 010 ден
 • -5 010 ден
 • Ново

Помошна маса Сабина

Редовна цена 17 000 ден Цена 11 990 ден
200 На залиха

Ако елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката за кафе Сабина е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Изработена од метал и стакло 8мм.

- Достапна во хромирана боја.

Димензии:

Должина: 50 см.

Длабочина: 50 см.

Висина: 50 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Сет од 2 маси Зион, златно...
-3 410 ден
 • -3 410 ден
 • Ново

Сет од 2 маси Зион, златно црни

Редовна цена 11 400 ден Цена 7 990 ден
200 На залиха

Доколку елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш комплетот за маси Зион е направен само за вас. Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Изработени од метална рамка и медијапан.

- Достапни во црно - златна боја.

Голема димензија на маса:

Должина: 39 см.

Длабочина: 39 см.

Висина: 50 см.

Мала димензија на маса:

Должина: 29 см.

Длабочина: 29 см.

Висина: 40 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Сет од 2 маси Зион
-3 410 ден
 • -3 410 ден
 • Ново

Сет од 2 маси Зион

Редовна цена 11 400 ден Цена 7 990 ден
200 На залиха

Ако елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се ваш стил, тогаш комплетот за странични маси Зион 2 е направен само за вас. Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може вашиот простор да се истакне.

Спецификации:

- Стабилна метална рамка во сребрена боја.

- Плоча изработена од медијапан во црна боја.

Голема димензија на маса:

Дијаметар: 39 см

Висина: 50 см.

Мала димензија на маса:

Дијаметар: 29 см

Висина: 40 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Тревор
-3 300 ден
 • -3 300 ден
 • Ново

Помошна маса Тревор

Редовна цена 10 800 ден Цена 7 500 ден
199 На залиха

Ако елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масата Тревор е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Изработена од метал и мермер.

- Достапна во мермерно црно-златна боја.

Димензии:

Должина: 50 см.

Длабочина: 50 см.

Висина: 54,5 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Флин, златно црна
-2 545 ден
 • -2 545 ден
 • Ново

Помошна маса Флин, златно црна

Редовна цена 8 535 ден Цена 5 990 ден
200 На залиха

Ако елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката за кафе Флин е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Боја: златно црна

- Изработена од метал со одличен квалитет и висока отпорност на абење.

- Има стаклена површина со дебелина од 4 mm.

Димензија:

Должина: 42 см.

Ширина: 42 см.

Висина: 57 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Флин, златна
-2 545 ден
 • -2 545 ден
 • Ново

Помошна маса Флин, златна

Редовна цена 8 535 ден Цена 5 990 ден
200 На залиха

Ако елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката за кафе Флин е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Боја: златна

- Изработена од метал со одличен квалитет и висока отпорност на абење.

- Боја на плочата црна со златни детали.

- Има стаклена површина со дебелина од 4 mm.

Димензија:

Должина: 42 см.

Ширина: 42 см.

Висина: 57 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Флин
-2 545 ден
 • -2 545 ден
 • Ново

Помошна маса Флин

Редовна цена 8 535 ден Цена 5 990 ден
200 На залиха

Ако елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката за кафе Флин е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Боја: црна - златна

- Изработена од метал со одличен квалитет и висока отпорност на абење.

- Боја на плочата црна со златни детали.

- Има стаклена површина со дебелина од 4 mm.

Димензија:

Должина: 42 см.

Ширина: 42 см.

Висина: 57 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Сет 2 масички Смит
-2 545 ден
 • -2 545 ден
 • Ново

Сет 2 масички Смит

Редовна цена 8 535 ден Цена 5 990 ден
199 На залиха

Две ниски масички за кафе со различна висина со цврсти дабови ногарки и темно сив површина од медијапан. Безвременски дизајн во комбинација со природни, елегантни материјали скандинавска префинетост во сета своја слава. Секоја маса располага со темно сива обоена горна од дрво од МДФ, залепена на малку подмачкана цврста дабова основа. Висинската разлика помеѓу масите, додава дополнителен допир на разновидност. Може да се користат како повремени маси, масички за кафе или споредна маса покрај софа или кревет. Овие шик, тренди парчиња инспирирани од дизајнот доаѓаат по неверојатно ниска цена.

Карактеристики:

- Изработени од медијапан и цврсто дрво.

- Достапени во бело-дабова боја.

Време на испорака: 10-14 дена

Сет 3 масички Мариц
-1 790 ден
 • -1 790 ден
 • Ново

Сет 3 масички Мариц

Редовна цена 5 780 ден Цена 3 990 ден
200 На залиха

Доколку барате масички за кафе за да му дадете стил на вашиот простор или да креирате оригинални украсни композиции, тогаш Мариц се идеалните за вас. Елегантни, едноставни, но во исто време пријатни за око, ќе му дадат нов здив на вашиот простор.

Спецификации:

- Изработени од метал и од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Достапни во боја црн мермер имитација-златна боја.

Димензии на големата маса: 33x33x46cm

Димензии на средната маса: 33x33x43cm

Димензии на масичката: 33х33х40см

Време на испорака: 10-14 дена

Сет 3 масички Кормак, бел...
-1 790 ден
 • -1 790 ден
 • Ново

Сет 3 масички Кормак, бел мермер

Редовна цена 5 780 ден Цена 3 990 ден
200 На залиха

Доколку барате масички за кафе за да му дадете стил на вашиот простор или да создадете оригинални украсни композиции, тогаш Кормак се идеалните за вас. Елегантни, едноставни, но во исто време пријатни за око, ќе му дадат нов изглед на вашиот простор.

Спецификации:

- Изработени од метал и од висококвалитетна иверка со меламинска обвивка.

- Достапена боја бел мермер со црни ногарки.

Димензии на големата маса: 34x34x47cm

Димензии на средната маса: 34x34x45cm

Димензии на масичката: 34x34x43cm

Време на испорака: 10-14 дена

Сет 3 масички Кормак
-1 790 ден
 • -1 790 ден
 • Ново

Сет 3 масички Кормак

Редовна цена 5 780 ден Цена 3 990 ден
200 На залиха

Доколку барате масички за кафе за да му дадете стил на вашиот простор или да создадете оригинални украсни композиции, тогаш Кормак се идеалните за вас. Елегантни, едноставни, но во исто време пријатни за око, ќе му дадат нов изглед на вашиот простор.

Спецификации:

- Изработени од метал и од висококвалитетна иверка со меламинска обвивка.

- Достапни во црн мермер, бел мермер и орев со црни ногарки.

Димензии на големата маса: 34x34x47cm

Димензии на средната маса: 34x34x45cm

Димензии на масичката: 34x34x43cm

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Јава
-1 790 ден
 • -1 790 ден
 • Ново

Помошна маса Јава

Редовна цена 5 780 ден Цена 3 990 ден
200 На залиха

Ако елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката Јава е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Изработена од метал и висококвалитетна иверка со меламинска обвивка.

- Достапна во сива античко-златна боја.

Димензии:

Должина: 38 см.

Длабочина: 38 см.

Висина: 58 cm. 

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Леиф
-2 600 ден
 • -2 600 ден
 • Ново

Помошна маса Леиф

Редовна цена 8 500 ден Цена 5 900 ден
200 На залиха

Ако елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката Леиф е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Изработена од метал и медијапан

- Достапна во дабово-црна боја.

Димензија:

Должина: 40 см.

Длабочина: 40 см.

Висина: 46.5 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Доли
-1 270 ден
 • -1 270 ден
 • Ново

Помошна маса Доли

Редовна цена 4 260 ден Цена 2 990 ден
200 На залиха

Помошна маса Доли во елегантен модерен дизајн  со практичен дизајн. Комбинација од црна метална рамка и површини од орев.

Парче мебел што ќе ви помогне да ја комбинирате естетиката со ергономијата во вашиот простор. Практична помошна маса Доли за до креветот, софата, па дури и во канцеларија со полица за повеќе простор за складирање.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверка обложена со меламин.

- Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал.

- Достапна во орев-црна боја.

- Станува збор за количка со механизам за запирање на тркалата, идеална за употреба покрај креветот, софата и работната маса.

- Има полица за отворено складирање и организација на вашите предмети.

Време на испорака: 10-14 дена

Сет 3 масички Вебер
-1 270 ден
 • -1 270 ден
 • Ново

Сет 3 масички Вебер

Редовна цена 4 260 ден Цена 2 990 ден
200 На залиха

Доколку барате масички за кафе за да му дадете стил на вашиот простор, тогаш Вебер се идеални за вас. Елегантни, едноставни, ќе вдахнат нов живот во вашиот простор.

Спецификации:

- Стабилна рамка изработена од метал со одличен квалитет и главно површина од иверица со меламинска облога отпорна на абење и време.

Тркалезната форма на површината ќе и даде нов живот на вашата декорација.

Имаат пластични заштитници на нозете за заштита на подот од несакани оштетувања.

Достапни во бела сива боја со мермерна имитација околу периметарот со златна лента ПВЦ и ногарки во златна боја.

Време на испорака: 10-14 дена

Сет 3 масички Себастијан,...
-1 270 ден
 • -1 270 ден
 • Ново

Сет 3 масички Себастијан, црн мермер (златни...

Редовна цена 4 260 ден Цена 2 990 ден
200 На залиха

Доколку барате масички за кафе за да му дадете стил на вашиот простор или да создадете оригинални украсни композиции, тогаш Себастијан е идеален за вас. Елегантни, едноставни ќе вдахнат нов живот во вашиот простор.

Спецификации:

- Стабилна рамка изработена од метал со одличен квалитет и површина од иверица со меламинска облога отпорна на абење.

Тркалезната форма на површината ќе и даде нов живот на вашата декорација.

Имаат пластични заштитници на нозете за заштита на подот од несакани оштетувања.

Достапни во црна боја со имитација на мермер, со златна лента ПВЦ околу периметарот и златни ногарки.

Уникатна нијанса на мермер: може да се забележат варијации во тонот на бојата на водите во однос на фотографскиот приказ на производот.

Време на испорака: 10-14 дена

Сет 3 масички Себастијан,...
-1 270 ден
 • -1 270 ден
 • Ново

Сет 3 масички Себастијан, сив мермер

Редовна цена 4 260 ден Цена 2 990 ден
200 На залиха

Доколку барате масички за кафе за да му дадете стил на вашиот простор или да создадете оригинални украсни композиции, тогаш Себастијан е идеален за вас. Елегантни, едноставни ќе вдахнат нов живот во вашиот простор.

Спецификации:

- Стабилна рамка изработена од метал со одличен квалитет и површина од иверица со меламинска облога отпорна на абење.

Тркалезната форма на површината ќе и даде нов живот на вашата декорација.

Имаат пластични заштитници на нозете за заштита на подот од несакани оштетувања.

Достапни во сива боја со имитација на мермер, со златна лента ПВЦ околу периметарот и црни ногарки.

Уникатна нијанса на мермер: може да се забележат варијации во тонот на бојата на водите во однос на фотографскиот приказ на производот.

Време на испорака: 10-14 дена

Сет 3 масички Себастијан,...
-1 270 ден
 • -1 270 ден
 • Ново

Сет 3 масички Себастијан, црн мермер (црни...

Редовна цена 4 260 ден Цена 2 990 ден
200 На залиха

Доколку барате масички за кафе за да му дадете стил на вашиот простор или да создадете оригинални украсни композиции, тогаш Себастијан е идеален за вас. Елегантни, едноставни ќе вдахнат нов живот во вашиот простор.

Спецификации:

- Стабилна рамка изработена од метал со одличен квалитет и површина од иверица со меламинска облога отпорна на абење.

Тркалезната форма на површината ќе и даде нов живот на вашата декорација.

Имаат пластични заштитници на нозете за заштита на подот од несакани оштетувања.

Достапни во црна боја со имитација на мермер, со златна лента ПВЦ околу периметарот и црни ногарки.

Уникатна нијанса на мермер: може да се забележат варијации во тонот на бојата на водите во однос на фотографскиот приказ на производот.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Ритам, сива
-1 270 ден
 • -1 270 ден
 • Ново

Помошна маса Ритам, сива

Редовна цена 4 260 ден Цена 2 990 ден
200 На залиха

Тркалезна масичка за кафе со модерен дизајн и можност за  чување на вашите омилени украси и ситници.

Мебел со висок квалитет и функционалност, од суштинско значење за домот или канцеларијата.

 

Спецификации:

- Изработка на иверка со меламинска облога и висококвалитетен медијапан, во сива мермер боја.

- Долниот дел има полица за складирање.

- Поддршка во црна метална рамка од 16 мм со златни краеви.

Димензии на производот:

Должина: 48 см.

Ширина: 48 см.

Висина: 60 ​​см.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Ритам, црна
-1 270 ден
 • -1 270 ден
 • Ново

Помошна маса Ритам, црна

Редовна цена 4 260 ден Цена 2 990 ден
200 На залиха

Тркалезна масичка за кафе со модерен дизајн и можност за  чување на вашите омилени украси и ситници.

Мебел со висок квалитет и функционалност, од суштинско значење за домот или канцеларијата.

 

Спецификации:

- Изработка на иверка со меламинска облога и висококвалитетен медијапан, во црнa мермер боја.

- Долниот дел има полица за складирање.

- Поддршка во црна метална рамка од 16 мм со златни краеви.

Димензии на производот:

Должина: 48 см.

Ширина: 48 см.

Висина: 60 ​​см.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Зејн
-1 210 ден
 • -1 210 ден
 • Ново

Помошна маса Зејн

Редовна цена 3 900 ден Цена 2 690 ден
200 На залиха

Маса која одговара на сечиј вкус, збогатувајќи ја естетика. Квалитетна конструкција која ги покрива сите вкусови и импресионира.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска обвивка.

- Вклучува простор за складирање со 1 полица.

- Достапна во антрацит боја.

Димензии на производот:

Должина: 40 см

Длабочина: 30 см

Висина: 50 см

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Хансен, златна
-1 210 ден
 • -1 210 ден
 • Ново

Помошна маса Хансен, златна

Редовна цена 3 900 ден Цена 2 690 ден
200 На залиха

Доколку елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката Хансен е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Боја: природно златна

- Плотната е од буково дрво, а ногарката од метал со одличен квалитет и висока отпорност на абење.

Димензија:

Должина: 40 см

Ширина: 40 см

Висина: 70 см

Основна димензија D30cm.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Хансен, орев
-1 210 ден
 • -1 210 ден
 • Ново

Помошна маса Хансен, орев

Редовна цена 3 900 ден Цена 2 690 ден
200 На залиха

Доколку елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката Хансен е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Боја: орев

- Плотната е од буково дрво, а ногарката од метал со одличен квалитет и висока отпорност на абење.

Димензија:

Должина: 40 см

Ширина: 40 см

Висина: 70 см

Основна димензија D30cm.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Хансен
-1 210 ден
 • -1 210 ден
 • Ново

Помошна маса Хансен

Редовна цена 3 900 ден Цена 2 690 ден
200 На залиха

Доколку елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката Хансен е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Боја: црно-природна

- Плотната е од буково дрво, а ногарката од метал со одличен квалитет и висока отпорност на абење.

Димензија:

Должина: 40 см

Ширина: 40 см

Висина: 70 см

Основна димензија D30cm.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Вила, сонома
-1 120 ден
 • -1 120 ден
 • Ново

Помошна маса Вила, сонома

Редовна цена 3 610 ден Цена 2 490 ден
200 На залиха

Сакате парче мебел што ќе ви помогне да ја комбинирате естетиката со ергономијата во вашиот простор и истовремено да биде модерно? Практична Вила спомошна маса за до кревет или софа, со полици за повеќе простор за складирање.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Има полица за отворено складирање и организација на вашите предмети.

- Достапна во сонома боја.

Димензии на составот:

Должина: 42 см.

Длабочина: 42 см.

Висина: 35 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Лима
-1 120 ден
 • -1 120 ден
 • Ново

Помошна маса Лима

Редовна цена 3 610 ден Цена 2 490 ден
200 На залиха

Ако елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката Лима е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Изработена од метал.

- Достапна во антрацит боја.

Димензии на масата:

Должина: 43,5 см.

Длабочина: 43,5 см.

Висина: 53 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Хоумманиа

Редовна цена 2 850 ден Цена 1 990 ден
200 На залиха

Помошна маса со иновативен дизајн, дизајнирана да може да „стои“ до софата.

Мебел со голема издржливост и функционалност, неопходен за домот или канцеларијата.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Достапна во антрацит боја.

Димензии на производот:

Должина: 60 см.

Длабочина: 20 см.

Висина: 60 см.

Максимална отпорност на тежина: 20 кг

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Зет, бела

Редовна цена 2 850 ден Цена 1 990 ден
200 На залиха

Помошна маса која одговара на сечиј вкус. Квалитетна конструкција која ги покрива сите вкусови и импресионира.

Спецификации:

- Изработна од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Достапна во бела боја.

Димензии на производот:

Должина: 45 см

Длабочина: 17 см

Висина: 51 см

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Зет, орев

Редовна цена 2 850 ден Цена 1 990 ден
200 На залиха

Помошна маса која одговара на сечиј вкус. Квалитетна конструкција која ги покрива сите вкусови и импресионира.

Спецификации:

- Изработна од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Достапна во орев боја.

Димензии на производот:

Должина: 45 см

Длабочина: 17 см

Висина: 51 см

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Каспор

Редовна цена 2 850 ден Цена 1 990 ден
200 На залиха

Помошна маса која ќе му даде свежина на вашиот простор. Каспор е најновиот тренд во модерниот дизајн бидејќи комбинира квалитет и ергономија.

Спецификации:

- Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење.

-Има полица од ткаенина за отворено складирање на вашите секојдневни предмети.

- црно-орев-сива боја

Димензии на производот:

Должина: 43 см

Ширина: 43 см

Висина: 60 см

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Коспер

Редовна цена 2 850 ден Цена 1 990 ден
198 На залиха

Странична маса која ќе му даде здив на вашиот простор. Костер е најновиот тренд во модерниот дизајн бидејќи комбинира квалитет и ергономија.

Спецификации:

- Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење 

- Има полица од ткаенина за отворено складирање на вашите секојдневни предмети.

- црно-орев боја.

Димензии на производот:

Должина: 55 см

Ширина: 25 см

Висина: 58 см

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Каспер

Редовна цена 2 850 ден Цена 1 990 ден
198 На залиха

Помошна маса која ќе му додаде свежина на вашиот простор. Каспер е најновиот тренд во модерниот дизајн бидејќи комбинира квалитет и ергономија.

Спецификации:

-Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење.

- Има полица од ткаенина за отворено складирање на вашите секојдневни предмети.

- црно-орев боја.

Димензии на производот:

Должина: 40 см

Ширина: 43 см

Висина: 60 см

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Мују, бела

Редовна цена 2 850 ден Цена 1 990 ден
200 На залиха

Помошна маса во иновативен дизајн, идеална за користење покрај креветот или каучот.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Достапна во бела боја.

Димензии:

Должина: 40 см

Длабочина: 30 см

Висина: 57 см

Време на испорака: 10-14 дена

Помошна маса Мују, антрацит

Редовна цена 2 850 ден Цена 1 990 ден
200 На залиха

Помошна маса во иновативен дизајн, идеална за користење покрај креветот или каучот.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Достапна во антрацит-светло мока-античка бела боја.

Димензии:

Должина: 40 см

Длабочина: 30 см

Висина: 57 см

Време на испорака: 10-14 дена

Маса Кебел

Редовна цена 2 850 ден Цена 1 990 ден
200 На залиха

Ако елеганцијата, квалитетот и индустрискиот дизајн се вашиот стил, тогаш масичката за кафе Кабел е направена само за вас.

Има издржливи материјали и посебен дизајн за да може да се истакне во вашиот простор.

Спецификации:

- Изработена од метал и медијапан.

- Достапна во дабово-црна боја.

Димензии:

Должина: 37,5 см.

Длабочина: 37,5 см.

Висина: 37 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Клуб маса Мансу бела
-1 696 ден
 • -1 696 ден
 • Ново

Клуб маса Мансу бела

Редовна цена 5 686 ден Цена 3 990 ден
100 На залиха

Клуб масата Мансу е дизајнирана за вашата дневна просторија во модерен дизајн, со две нивоа кои нудат доволно простор за складирање на вашите списанија и предмети.

Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

Достапна во бела боја.

Димензии:

Должина: 80 см

Длабочина: 50 см

Висина: 27,5 см

Максимална оптреретување: 20 кг

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Клуб маса Мансу даб
-1 696 ден
 • -1 696 ден
 • Ново

Клуб маса Мансу даб

Редовна цена 5 686 ден Цена 3 990 ден
100 На залиха

Клуб масата Мансу е дизајнирана за вашата дневна просторија во модерен дизајн, со две нивоа кои нудат доволно простор за складирање на вашите списанија и предмети.

Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

Достапна во даб боја.

Димензии:

Должина: 80 см

Длабочина: 50 см

Висина: 27,5 см

Максимална оптреретување: 20 кг

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Клуб маса Мансу античко сива
-1 696 ден
 • -1 696 ден
 • Ново

Клуб маса Мансу античко сива

Редовна цена 5 686 ден Цена 3 990 ден
100 На залиха

Клуб масата Мансу е дизајнирана за вашата дневна просторија во модерен дизајн, со две нивоа кои нудат доволно простор за складирање на вашите списанија и предмети.

Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

Достапна во античко сива боја.

Димензии:

Должина: 80 см

Длабочина: 50 см

Висина: 27,5 см

Максимална оптреретување: 20 кг

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Клуб маса Мансу антрацит
-1 696 ден
 • -1 696 ден
 • Ново

Клуб маса Мансу антрацит

Редовна цена 5 686 ден Цена 3 990 ден
100 На залиха

Клуб масата Мансу е дизајнирана за вашата дневна просторија во модерен дизајн, со две нивоа кои нудат доволно простор за складирање на вашите списанија и предмети.

Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

Достапна во антрацитна боја.

Димензии:

Должина: 80 см

Длабочина: 50 см

Висина: 27,5 см

Максимална оптреретување: 20 кг

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Клуб маса Хамилтон цемент...
-2 120 ден
 • -2 120 ден
 • Ново

Клуб маса Хамилтон цемент сива 89x48x33cm

Редовна цена 7 110 ден Цена 4 990 ден
100 На залиха

За оние од вас кои сакаат заоблени линии и бараат модерна и флексибилна клуб маса, овој модел со импресивната форма „капка“ ќе ве воодушеви.

Површина во форма на заоблен пад, изработена од армиран медијапан со висока цврстина во цемент сива боја.

Потпора на четири кружни дрвени ногарки во нијанса на природна дрво боја, кои завршуваат со пластични заштитни ѓонови за да се спречи оштетување на подот.

Димензии на производот:

Должина: 89 см.

Ширина: 48 см.

Висина: 33 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Сет од 2 клуб масички Монти
-2 120 ден
 • -2 120 ден
 • Ново

Сет од 2 клуб масички Монти

Редовна цена 7 110 ден Цена 4 990 ден
197 На залиха

Доколку барате клуб маса за да му дадете стил на вашиот простор или да креирате оригинални украсни композиции, тогаш Moнти клуб масата е идеална за вас. Елегантни, едноставни, но во исто време пријатни за око, ќе му дадат нов изглед на вашиот простор.

Спецификации:

- Изработени од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Достапни во црн мермер и орев боја.

Димензии на големата маса: 116x46x46cm

Димензии на малата масичката: 77x45x43cm

Време на испорака: 10-14 дена

Клуб маса Хамилтон, бел даб
-2 120 ден
 • -2 120 ден
 • Ново

Клуб маса Хамилтон, бел даб

Редовна цена 7 110 ден Цена 4 990 ден
200 На залиха

Овална клуб маса со цврсти дабови ногарки и темно сива дрвена покривка од медијапан. Безвременски дизајн во комбинација со природни, елегантни материјали и скандинавска префинетост. Може да се користи како повремена маса, масичка за кафе или споредна маса покрај софа или кревет. Ова шик, тренди парче инспирирано од дизајн доаѓа по неверојатно ниска цена.

Спецификации:

- Изработена од медијапан.

- Достапна во бело-дабова боја.

Димензии:

Должина: 98 см

Длабочина: 60 ​​см

Висина: 38 см

Време на испорака: 10-14 дена

Клуб маса Олимп, венге
-2 120 ден
 • -2 120 ден
 • Ново

Клуб маса Олимп, венге

Редовна цена 7 110 ден Цена 4 990 ден
200 На залиха

Ако барате мала масичка која комбинира: висока издржливост, естетика и простор за складирање, тогаш Олимп е ваш избор. Цврста конструкција, идеална за домашна и деловна употреба (хотели, хостели итн.)

Просторот за складирање на дното на табелата е многу корисен за секојдневна употреба.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверица со облога од хартиено дрво.

- Има две рамни површини во хармонична комбинација на бои.

- Достапна во венге боја

Димензии на производот:

Должина: 110 см.

Длабочина: 51 см.

Висина: 42.5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Клуб маса Глоу
-2 120 ден
 • -2 120 ден
 • Ново

Клуб маса Глоу

Редовна цена 7 110 ден Цена 4 990 ден
200 На залиха

Доколку сакате да го опремите вашиот простор со импресивна клуб маса, тогаш Глоу е за вас. Импресивна декорација која ги достигнува границите на модерниот дизајн и креативно ќе ја промени естетиката на вашиот простор.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Вклучува две нивоа за складирање.

- Достапена во природна - антрацитна боја.

Димензии:

Должина: 80 см.

Длабочина: 50 см.

Висина: 32 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Клуб маса Хамилтон цемент...
-2 120 ден
 • -2 120 ден
 • Ново

Клуб маса Хамилтон цемент сива 98x60x38cm

Редовна цена 7 110 ден Цена 4 990 ден
100 На залиха

За оние од вас кои сакаат заоблени линии и бараат модерна и флексибилна клуб маса, овој модел со импресивната форма „капка“ ќе ве воодушеви.

Површина во форма на заоблен пад, изработена од армиран медијапан со висока цврстина во цемент сива боја.

Потпора на четири кружни дрвени ногарки во нијанса на природна дрво боја, кои завршуваат со пластични заштитни ѓонови за да се спречи оштетување на подот.

Димензии на производот:

Должина: 98 см.

Ширина: 60 ​​см.

Висина: 38 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Клуб маса Миха стакло - бела
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Клуб маса Миха стакло - бела

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Оваа клуб маса Миха може да се пофали со елегантен дизајн со венге ногарки и калено стакло со заоблен раб и долна полица од матирано стакло за складирање.

Изработена од медијапан и стакло

Има декоративна цевка од нерѓосувачки челик

Достапна во бела боја

Димензии:

Должина: 100 см

Длабочина: 60 ​​см

Висина: 42,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Клуб маса Kаве
-2 120 ден
 • -2 120 ден
 • Ново

Клуб маса Kаве

Редовна цена 7 110 ден Цена 4 990 ден
200 На залиха

Ако сте љубител на модерното и барате клуб маса за да ја комплетирате вашата дневна соба, тогаш серијата Каве е за вас. Квадратниот дизајн со чисти линии, конструкцијата од квалитетни материјали и просторите за складирање ја прават оваа клуб маса лесен за употреба и неопходен за секој простор.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Достапна во орев-бела боја.

Димензии на составот:

Должина на составот: 80 см.

Длабочина: 50 см.

Висина: 35 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Клуб маса Лана
-2 120 ден
 • -2 120 ден
 • Ново

Клуб маса Лана

Редовна цена 7 110 ден Цена 4 990 ден
200 На залиха

Клуб маса која одговара на секој вкус и естетика. Квалитетна конструкција која ги покрива сите вкусови и импресионира.

Спецификации:

- Изработен од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Вклучува: 1 полица

- Достапна во светло орев-бела боја.

Димензии на производот:

Должина: 90 см

Длабочина: 60 ​​см

Висина: 37,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Клуб маса Миха стакло - венге
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Клуб маса Миха стакло - венге

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Оваа клуб маса Миха може да се пофали со елегантен дизајн со венге ногарки и калено стакло со заоблен раб и долна полица од матирано стакло за складирање.

Изработена од медијапан и стакло

Има декоративна цевка од нерѓосувачки челик

Достапна во венге боја

Димензии:

Должина: 100 см

Длабочина: 60 ​​см

Висина: 42,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Клуб маса Пипра
-2 545 ден
 • -2 545 ден
 • Ново

Клуб маса Пипра

Редовна цена 8 535 ден Цена 5 990 ден
199 На залиха

Клуб маса со геометриски линии. Исклучителниот дизајн, со голема површина во комбинација со бела боја, ја прави неодолива.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

- Достапна во бела боја.

Димензии:

Должина: 110 см

Длабочина: 60 ​​см

Висина: 40 см

Максимална отпорност на тежина: 15 кг

Време на испорака: 10-14 дена

Клуб маса Луна
-2 545 ден
 • -2 545 ден
 • Ново

Клуб маса Луна

Редовна цена 8 535 ден Цена 5 990 ден
200 На залиха

Клуб маса која одговара на секој вкус и естетика. Квалитетна конструкција која ги покрива сите вкусови и импресионира.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска обвивка.

- Достапен во орев-бела боја.

Димензии:

Должина: 60 ​​см

Длабочина: 60 ​​см

Висина: 31 см

Време на испорака: 10-14 дена

Сет од 3 клуб масички Буена
-1 696 ден
 • -1 696 ден
 • Ново

Сет од 3 клуб масички Буена

Редовна цена 5 686 ден Цена 3 990 ден
100 На залиха

Доколку барате масички за кафе за да му дадете стил на вашиот простор или да создадете оригинални украсни композиции, тогаш Буена масичките се идеалните за вас. Елегантни, едноставни, но во исто време пријатни за око, ќе му дадат нов здив на вашиот простор.

Изработени од метал и од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

Достапни во антрацит мермер имитација-златна боја.

Димензии на големата маса: 33x33x52cm висина.

Димензии на средната маса: 33x33x47cm висина.

Димензии на масичката: 33x33x42cm висина.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Клуб маса Глен, масивно дрво
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Клуб маса Глен, масивно дрво

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
200 На залиха

За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн во просторот и ги бараат топлите нијанси на масивно дрво во комбинација со црн метал, Глен ќе ве возбуди.

Импресивен предлог за декорација, идеален за домот или канцеларијата кој креативно ќе ја обнови естетиката на вашиот простор.

Спецификации:

- Изработена од цврсто дрво и метал.

- Достапен во орев-кафена боја.

 

Димензии:

Должина: 79 см.

Длабочина: 49 см.

Висина: 50 см.

Дебелина на површината: 3 см

Должина на полицата: 71 см.

Растојание помеѓу полиците: 30-35cm.

Време на испорака: 10-14 дена

Клуб маса Осло, ратан
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Клуб маса Осло, ратан

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
200 На залиха

Додајте бохо шмек во вашиот простор со серијата Осло. Клуб масата Осло е ергономска бидејќи нуди простор за складирање и во исто време елегантна естетика. Изберете Осло и дајте му топлина на вашиот декор. Комбинирајте ги со конзолата, комодата, ноќното гардероба, телевизорот и бифето од истата серија и дајте му на вашиот простор свежина која ја заслужува.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверица со облога од хартиено дрво и дрво.

- Предниот дел на конструкцијата е рамномерно обложен со ратан со висока цврстина.

- Вклучува простор за складирање со фиока.

- Достапна во боја на сонома.

Димензии на производот:

Должина: 110 см

Длабочина: 59 см

Висина: 41.5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот е додаен за споредба.