• Ново
  Помошна масичка Aura
  Помошна масичка Aura
  Помошна масичка Aura
  Помошна масичка Aura
  Помошна масичка Aura
  Помошна масичка Aura
  Помошна масичка Aura

  Помошна масичка Aura

  Напиши рецензија (0)
  8.999 ден.
  10.590 ден.
  Заштеди 1.591 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Помошна масичка изработена од метал. Плоча од стакло со огледало ефект во темно сива боја.

  Дебелина на стаклото: 4 mm

  Дијаметар: 42 cm  

  Висина: 56 cm  

  Време на испорака: 15 дена.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Помошна масичка изработена од метал. Плоча од стакло со огледало ефект во темно сива боја.

  Дебелина на стаклото: 4 mm

  Дијаметар: 42 cm  

  Висина: 56 cm  

  Време на испорака: 15 дена.

  253NSR1121
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Помошна масичка Aura

  16 други производи во иста категорија:

  Помошна масичка Aura

  8.999 ден.
  10.590 ден.
  Заштеди 1.591 ден.
  со ДДВ