• Ново
  Наткасна Melinos
  Наткасна Melinos
  Наткасна Melinos
  Наткасна Melinos
  Наткасна Melinos
  Наткасна Melinos
  Наткасна Melinos
  Наткасна Melinos

  Наткасна Melinos

  Напиши рецензија (0)
  2.999 ден.
  5.490 ден.
  Заштеди 2.491 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Наткасна изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

  Метални ногарки

  Ширина: 45 cm  Висина: 70 cm  Длабочина: 35 cm

  Висина на ногаркитеt: 35 cm

  2 фиоки

  Време на испорака: 15 дена

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Наткасна изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

  Метални ногарки

  Ширина: 45 cm  Висина: 70 cm  Длабочина: 35 cm

  Висина на ногаркитеt: 35 cm

  2 фиоки

  Време на испорака: 15 дена

  854KLN2803
  48 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Наткасна Melinos

  16 други производи во иста категорија:

  Наткасна Melinos

  2.999 ден.
  5.490 ден.
  Заштеди 2.491 ден.
  со ДДВ