Наткасна Tango
   Наткасна Tango
   Наткасна Tango
   Наткасна Tango

   Наткасна Tango

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   5.290 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица, со вратнички изработени од 100% медијапан.

   Висина: 56cm

   Ширина: 45m

   Длабочина: 37cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица, со вратнички изработени од 100% медијапан.

   Висина: 56cm

   Ширина: 45m

   Длабочина: 37cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683743940486 | 125GLN1183
   98 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Наткасна Tango

   16 други производи во иста категорија:

   Наткасна Tango

   3.990 ден.
   5.290 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ