Наткасна Lilly
   Наткасна Lilly
   Наткасна Lilly
   Наткасна Lilly
   Наткасна Lilly

   Наткасна Lilly

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Рачка од еко-кожа

   Дрвени ногарки (15cm)

   Висина: 55cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 40cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Рачка од еко-кожа

   Дрвени ногарки (15cm)

   Висина: 55cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 40cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875126686
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Наткасна Lilly

   16 други производи во иста категорија:

   Наткасна Lilly

   4.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ