Наткасна Malmö
   Наткасна Malmö
   Наткасна Malmö
   Наткасна Malmö
   Наткасна Malmö
   Наткасна Malmö

   Наткасна Malmö

   Напиши рецензија (0)
   3.590 ден.
   4.690 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Дрвени ногарки

   Висина: 55cm

   Ширина: 40cm

   Длабочина: 35cm

   Висина на ногарки: 21cm

   Две фиоки.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Дрвени ногарки

   Висина: 55cm

   Ширина: 40cm

   Длабочина: 35cm

   Висина на ногарки: 21cm

   Две фиоки.

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875742978 | 854KLN3303
   98 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Наткасна Malmö

   16 други производи во иста категорија:

   Наткасна Malmö

   3.590 ден.
   4.690 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ