• Ново
  Помошна масичка од буково дрво и метал Black - Walnut
  Помошна масичка од буково дрво и метал Black - Walnut
  Помошна масичка од буково дрво и метал Black - Walnut
  Помошна масичка од буково дрво и метал Black - Walnut

  Помошна масичка од буково дрво и метал Black - Walnut

  Напиши рецензија (0)
  4.399 ден.
  4.999 ден.
  Заштеди 600 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Помошна масичка изработена од метал. Плоча од стакло со огледало ефект во темно сива боја.

  Дебелина на стаклото: 4 mm

  Дијаметар: 42 cm  

  Висина: 46 cm  

  Време на испорака: 15 дена.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Помошна масичка изработена од метал. Плоча од стакло со огледало ефект во темно сива боја.

  Дебелина на стаклото: 4 mm

  Дијаметар: 42 cm  

  Висина: 46 cm  

  Време на испорака: 15 дена.

  253NSR1186
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Помошна масичка од буково дрво и метал Black - Walnut

  16 други производи во иста категорија:

  Помошна масичка од буково дрво и метал Black - Walnut

  4.399 ден.
  4.999 ден.
  Заштеди 600 ден.
  со ДДВ