Помошна масичка Неапол - атлантик
   Помошна масичка Неапол - атлантик
   Помошна масичка Неапол - атлантик
   Помошна масичка Неапол - атлантик

   Помошна масичка Неапол - атлантик

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   2.490 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Димензии: 63.2x25.5x45.7cm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   Метална конструкција

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 63.2x25.5x45.7cm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   Метална конструкција

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   MK22-45-02

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Помошна масичка Неапол - атлантик

   16 други производи во иста категорија:

   Помошна масичка Неапол - атлантик

   1.290 ден.
   2.490 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ