Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara
   Наткасна Lara

   Наткасна Lara

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   1.990 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Дрвени ногарки (бука)

   Висина: 55cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 40cm

   Висина на ногарки: 31cm

   Две полици (50cm и 25cm)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Дрвени ногарки (бука)

   Висина: 55cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 40cm

   Висина на ногарки: 31cm

   Две полици (50cm и 25cm)

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   854KLN3306
   57 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Наткасна Lara

   16 други производи во иста категорија:

   Наткасна Lara

   1.590 ден.
   1.990 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ