Наткасна Turra
   Наткасна Turra
   Наткасна Turra
   Наткасна Turra
   Наткасна Turra
   Наткасна Turra
   Наткасна Turra

   Наткасна Turra

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   1.690 ден.
   Заштеди 691 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Висина: 65cm

   Ширина: 20cm

   Длабочина: 15cm

   Висина на горна полица: 18cm

   Висина на долнаполица: 42cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Висина: 65cm

   Ширина: 20cm

   Длабочина: 15cm

   Висина на горна полица: 18cm

   Висина на долнаполица: 42cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   854KLN4309
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Наткасна Turra

   16 други производи во иста категорија:

   Наткасна Turra

   999 ден.
   1.690 ден.
   Заштеди 691 ден.
   со ДДВ