• Ново
  Помошна масичка Aura 46
  Помошна масичка Aura 46
  Помошна масичка Aura 46
  Помошна масичка Aura 46
  Помошна масичка Aura 46
  Помошна масичка Aura 46
  Помошна масичка Aura 46

  Помошна масичка Aura 46

  Напиши рецензија (0)
  8.999 ден.
  10.590 ден.
  Заштеди 1.591 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Помошна масичка изработена од метал. Плоча од стакло со огледало ефект во темно сива боја.

  Дебелина на стаклото: 4 mm

  Дијаметар: 42 cm  

  Висина: 46 cm  

  Време на испорака: 15 дена.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Помошна масичка изработена од метал. Плоча од стакло со огледало ефект во темно сива боја.

  Дебелина на стаклото: 4 mm

  Дијаметар: 42 cm  

  Висина: 46 cm  

  Време на испорака: 15 дена.

  253NSR1122
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Помошна масичка Aura 46

  16 други производи во иста категорија:

  Помошна масичка Aura 46

  8.999 ден.
  10.590 ден.
  Заштеди 1.591 ден.
  со ДДВ