Наткасна Carter
   Наткасна Carter
   Наткасна Carter
   Наткасна Carter
   Наткасна Carter
   Наткасна Carter
   Наткасна Carter

   Наткасна Carter

   Напиши рецензија (0)
   1.890 ден.
   2.190 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Висина: 49,4 cm

   Ширина: 29,6 cm

   Длабочина: 29,6 cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Висина: 49,4 cm

   Ширина: 29,6 cm

   Длабочина: 29,6 cm 

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   322RTC1629
   97 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Наткасна Carter

   16 други производи во иста категорија:

   Наткасна Carter

   1.890 ден.
   2.190 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ