Помошна масичка CIRCLE
   Помошна масичка CIRCLE
   Помошна масичка CIRCLE
   Помошна масичка CIRCLE
   Помошна масичка CIRCLE
   Помошна масичка CIRCLE
   Помошна масичка CIRCLE

   Помошна масичка CIRCLE

   Напиши рецензија (0)
   1.690 ден.
   2.790 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 60x43cm

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.

   Горната плоча е произведенa со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Торбата на наткасната е изработена од квалитетна ткаенина и може да се пере.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 60x43cm

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.

   Горната плоча е произведенa со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Торбата на наткасната е изработена од квалитетна ткаенина и може да се пере.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   22-02-02
   12 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Помошна масичка CIRCLE

   16 други производи во иста категорија:

   Помошна масичка CIRCLE

   1.690 ден.
   2.790 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ