Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown
   Наткасна Luna - Dark Brown

   Наткасна Luna - Dark Brown

   Напиши рецензија (0)
   3.590 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Метални ногарки (15cm)

   Висина: 55cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 40cm

   Две фиоки

   Должина на фиоки: 46cm

   Висина на фиоки: 17cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Метални ногарки (15cm)

   Висина: 55cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 40cm

   Две фиоки

   Должина на фиоки: 46cm

   Висина на фиоки: 17cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342427630
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Наткасна Luna - Dark Brown

   16 други производи во иста категорија:

   Наткасна Luna - Dark Brown

   3.590 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ