Наткасна Orabella
   Наткасна Orabella
   Наткасна Orabella
   Наткасна Orabella
   Наткасна Orabella

   Наткасна Orabella

   Напиши рецензија (0)
   4.590 ден.
   5.390 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Пластични ногарки (15cm)

   Висина: 51cm

   Ширина: 45cm

   Длабочина: 40cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Пластични ногарки (15cm)

   Висина: 51cm

   Ширина: 45cm

   Длабочина: 40cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870175297
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Наткасна Orabella

   16 други производи во иста категорија:

   Наткасна Orabella

   4.590 ден.
   5.390 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ