Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna
   Наткасна Luna

   Наткасна Luna

   Напиши рецензија (0)
   3.490 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Метални ногарки (15cm)

   Висина: 55cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 40cm

   Две фиоки

   Должина на фиоки: 46cm

   Висина на фиоки: 17cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Метални ногарки (15cm)

   Висина: 55cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 40cm

   Две фиоки

   Должина на фиоки: 46cm

   Висина на фиоки: 17cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342427623
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Наткасна Luna

   16 други производи во иста категорија:

   Наткасна Luna

   3.490 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ