Сет 2 масички Tokyo - Black
   Сет 2 масички Tokyo - Black
   Сет 2 масички Tokyo - Black
   Сет 2 масички Tokyo - Black
   Сет 2 масички Tokyo - Black
   Сет 2 масички Tokyo - Black
   Сет 2 масички Tokyo - Black
   Сет 2 масички Tokyo - Black
   Сет 2 масички Tokyo - Black
   Сет 2 масички Tokyo - Black
   Сет 2 масички Tokyo - Black

   Сет 2 масички Tokyo - Black

   Напиши рецензија (0)
   5.990 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет од 2 масички, изработени од 100% калено стакло и метал.

   Спецификации

   100% метална конструкција

   100% калено стакло

   Дебелина 4mm

   Димензии на ногарки: ширина 15mm, шлабочина 15mm

   Димензии на голема маса:

   Ширина: 60cm

   Висина: 45cm

   Длабочина: 60cm

   Димензии на мала маса:

   Ширина: 42cm

   Висина: 40cm

   Длабочина: 42cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   706CLN1142
   70 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет 2 масички Tokyo - Black

   16 други производи во иста категорија:

   Сет 2 масички Tokyo - Black

   5.990 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ