Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite
   Наткасна Luna - Anthracite

   Наткасна Luna - Anthracite

   Напиши рецензија (0)
   3.490 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Метални ногарки

   Висина: 55cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 40cm

   Висина на ногарки: 15cm

   Две фиоки.

   Висина на фиоки: 17cm

   Должина на фиоки: 46cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Дебелина: 18mm

   Метални ногарки

   Висина: 55cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 40cm

   Висина на ногарки: 15cm

   Две фиоки.

   Висина на фиоки: 17cm

   Должина на фиоки: 46cm.

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   854KLN3310
   86 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Наткасна Luna - Anthracite

   16 други производи во иста категорија:

   Наткасна Luna - Anthracite

   3.490 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ