Сет 3 масички Lia
   Сет 3 масички Lia
   Сет 3 масички Lia
   Сет 3 масички Lia
   Сет 3 масички Lia
   Сет 3 масички Lia
   Сет 3 масички Lia
   Сет 3 масички Lia

   Сет 3 масички Lia

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет од 3 масички, изработени од 100% медијапан и метални ногарки.

   Димензии:

   Ширина 38cm / длабочина 38cm / висина 45cm

   Ширина 38cm / длабочина 38cm / висина 50cm

   Ширина 38cm / длабочина 38cm / висина 55cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875788075 | 562PSD1103
   98 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет 3 масички Lia

   16 други производи во иста категорија:

   Сет 3 масички Lia

   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ