Клуб маса Лисабон - чадено стакло
   Клуб маса Лисабон - чадено стакло
   Клуб маса Лисабон - чадено стакло
   Клуб маса Лисабон - чадено стакло
   Клуб маса Лисабон - чадено стакло
   Клуб маса Лисабон - чадено стакло
   Клуб маса Лисабон - чадено стакло
   Клуб маса Лисабон - чадено стакло
   Клуб маса Лисабон - чадено стакло
   Клуб маса Лисабон - чадено стакло

   Клуб маса Лисабон - чадено стакло

   Напиши рецензија (0)
   4.999 ден.
   7.590 ден.
   Заштеди 2.591 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од 100% метална конструкција и чадено стакло со дебелина од 4 mm

   Дебелина на металната конструкција на ногарките: 15 mm х 15 mm

   Димензии: Должина: 90 cm Ширина: 50 cm Висина: 40 cm

   Време на испорака: 10-15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   706CLN1157
   498 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Лисабон - чадено стакло

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Лисабон - чадено стакло

   4.999 ден.
   7.590 ден.
   Заштеди 2.591 ден.
   со ДДВ