Клуб маса Lux Lux
   Клуб маса Lux Lux
   Клуб маса Lux Lux
   Клуб маса Lux Lux
   Клуб маса Lux Lux

   Клуб маса Lux Lux

   Напиши рецензија (0)
   4.299 ден.
   6.490 ден.
   Заштеди 2.191 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Клуб маса со метална конструкција, електростатски бојадисана и квалитетна 18mm иверица. 

   Димензии:

   Ширина: 92cm

   Длабочина: 64cm

   Висина: 45cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Клуб маса со метална конструкција, електростатски бојадисана и квалитетна 18mm иверица. 

   Димензии:

   Ширина: 92cm

   Длабочина: 64cm

   Висина: 45cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875920864
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Lux Lux

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Lux Lux

   4.299 ден.
   6.490 ден.
   Заштеди 2.191 ден.
   со ДДВ