Клуб маса Ellie - стакло
   Клуб маса Ellie - стакло
   Клуб маса Ellie - стакло
   Клуб маса Ellie - стакло
   Клуб маса Ellie - стакло
   Клуб маса Ellie - стакло
   Клуб маса Ellie - стакло
   Клуб маса Ellie - стакло
   Клуб маса Ellie - стакло

   Клуб маса Ellie - стакло

   Напиши рецензија (0)
   5.590 ден.
   7.190 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Клуб маса изработена од 100% метална конструкција и стакло со дебелина од 4 mm

   Димензии: Должина: 90 cm  Висина: 45 cm  Ширина: 50 cm 

   Дебелина на металната конструкција на ногарките: 15 mm х 15 mm

   Време на испорака: 10-15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   706CLN1161
   500 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Ellie - стакло

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Ellie - стакло

   5.590 ден.
   7.190 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ