Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black
   Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black
   Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black
   Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black
   Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black
   Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black
   Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black

   Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black

   Напиши рецензија (0)
   8.999 ден.
   11.590 ден.
   Заштеди 2.591 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од метална конструкција и квалитетна иверица.

   Димензии:

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 90cm

   Висина: 40cm

   Дебелина на горна плоча: 36mm

   Дебелина на долна плоча: 18mm

   Време на испорака: 10-15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   618BLY1136
   499 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black

   16 други производи во иста категорија:

   Kлуб маса Zenn - Anthracite, Black

   8.999 ден.
   11.590 ден.
   Заштеди 2.591 ден.
   со ДДВ