Клуб маса Luxe - White, Gold
   Клуб маса Luxe - White, Gold
   Клуб маса Luxe - White, Gold
   Клуб маса Luxe - White, Gold
   Клуб маса Luxe - White, Gold
   Клуб маса Luxe - White, Gold

   Клуб маса Luxe - White, Gold

   Напиши рецензија (0)
   5.890 ден.
   8.690 ден.
   Заштеди 2.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од метална конструкција и квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 60cm

   Висина: 40cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од метална конструкција и квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 60cm

   Висина: 40cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683743791132 | 618BLY1122
   98 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Luxe - White, Gold

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Luxe - White, Gold

   5.890 ден.
   8.690 ден.
   Заштеди 2.800 ден.
   со ДДВ