Клуб маса Lily - орев
   Клуб маса Lily - орев
   Клуб маса Lily - орев
   Клуб маса Lily - орев
   Клуб маса Lily - орев
   Клуб маса Lily - орев
   Клуб маса Lily - орев
   Клуб маса Lily - орев
   Клуб маса Lily - орев
   Клуб маса Lily - орев

   Клуб маса Lily - орев

   Напиши рецензија (0)
   9.990 ден.
   12.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица со 100% калено стакло.

   Димензии:

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 90cm

   Висина: 30cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработено од квалитетна 18mm иверица со 100% калено стакло.

   Димензии:

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 90cm

   Висина: 30cm

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342746885 | 552NOS2238
   99 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Lily - орев

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Lily - орев

   9.990 ден.
   12.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ