Клуб маса Zenn
   Клуб маса Zenn
   Клуб маса Zenn
   Клуб маса Zenn
   Клуб маса Zenn
   Клуб маса Zenn
   Клуб маса Zenn

   Клуб маса Zenn

   Напиши рецензија (0)
   9.490 ден.
   11.590 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од метална конструкција и квалитетна иверица.

   Димензии:

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 90cm

   Висина: 40cm

   Дебелина на горна плоча: 36mm

   Дебелина на долна плоча: 18mm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од метална конструкција и квалитетна иверица.

   Димензии:

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 90cm

   Висина: 40cm

   Дебелина на горна плоча: 36mm

   Дебелина на долна плоча: 18mm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683743791255 | 618BLY1134
   98 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Zenn

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Zenn

   9.490 ден.
   11.590 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ