Клуб маса Labranda - Yellow
   Клуб маса Labranda - Yellow
   Клуб маса Labranda - Yellow
   Клуб маса Labranda - Yellow
   Клуб маса Labranda - Yellow

   Клуб маса Labranda - Yellow

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција.

   Димензии:

   Ширина: 120cm

   Длабочина: 50cm

   Висина: 30cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција.

   Димензии:

   Ширина: 120cm

   Длабочина: 50cm

   Висина: 30cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   854KLN2811
   87 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Labranda - Yellow

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Labranda - Yellow

   2.590 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ