Сет од 3 клуб маси Trio
   Сет од 3 клуб маси Trio
   Сет од 3 клуб маси Trio
   Сет од 3 клуб маси Trio
   Сет од 3 клуб маси Trio
   Сет од 3 клуб маси Trio

   Сет од 3 клуб маси Trio

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   9.690 ден.
   Заштеди 2.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет од 3 клуб маси со метална конструкција, изработени од квалитетна иверица. 

   Димензии на голема маса:

   Ширина: 100cm

   Длабочина: 52cm

   Висина: 50cm

   Димензии на помали маси (2 парчиња):

   Ширина: 45m

   Длабочина: 52cm

   Висина: 45cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сет од 3 клуб маси со метална конструкција, изработени од квалитетна иверица . 

   Димензии на голема маса:

   Ширина: 100cm

   Длабочина: 52cm

   Висина: 50cm

   Димензии на помали маси (2 парчиња):

   Ширина: 45m

   Длабочина: 52cm

   Висина: 45cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   854KLN2908
   97 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет од 3 клуб маси Trio

   16 други производи во иста категорија:

   Сет од 3 клуб маси Trio

   6.990 ден.
   9.690 ден.
   Заштеди 2.700 ден.
   со ДДВ