Клуб маса Lucia
   Клуб маса Lucia
   Клуб маса Lucia
   Клуб маса Lucia
   Клуб маса Lucia

   Клуб маса Lucia

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   4.276 ден.
   Заштеди 1.286 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   1Мултифункционална клуб маса со простор за складирање, изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 80cm

   Длабочина: 55cm

   Висина: 35cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мултифункционална клуб маса со простор за складирање, изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Ширина: 80cm

   Длабочина: 55cm

   Висина: 35cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   835PUQ2825
   96 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Lucia

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Lucia

   2.990 ден.
   4.276 ден.
   Заштеди 1.286 ден.
   со ДДВ