• Ново
  Клуб маса Крафт - атлантик
  Клуб маса Крафт - атлантик
  Клуб маса Крафт - атлантик

  Клуб маса Крафт - атлантик

  Напиши рецензија (0)
  1.999 ден.
  2.990 ден.
  Заштеди 991 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Димензии: 90x50x50cm

  Материјал: Иверица 1ва класа

  ПВЦ кант трака 0.8mm

  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

  Метална конструкција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Димензии: 90x50x50cm

  Материјал: Иверица 1ва класа

  ПВЦ кант трака 0.8mm

  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

  Метална конструкција

  MK22-59-02
  24 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Клуб маса Крафт - атлантик

  16 други производи во иста категорија:

  Клуб маса Крафт - атлантик

  1.999 ден.
  2.990 ден.
  Заштеди 991 ден.
  со ДДВ