Клуб маса Walnut
   Клуб маса Walnut
   Клуб маса Walnut
   Клуб маса Walnut
   Клуб маса Walnut
   Клуб маса Walnut
   Клуб маса Walnut
   Клуб маса Walnut

   Клуб маса Walnut

   Напиши рецензија (0)
   5.999 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.991 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица со  100% калено стакло.

   Димензии:

   Ширина:75cm

   Длабочина: 75cm

   Висина: 35cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработено од квалитетна 18mm иверица со 100% калено стакло.

   Димензии:

   Ширина:75cm

   Длабочина: 75cm

   Висина: 35cm

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   552NOS2240
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Walnut

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Walnut

   5.999 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.991 ден.
   со ДДВ