Клуб маса од дрво Walnut
   Клуб маса од дрво Walnut
   Клуб маса од дрво Walnut
   Клуб маса од дрво Walnut
   Клуб маса од дрво Walnut
   Клуб маса од дрво Walnut
   Клуб маса од дрво Walnut
   Клуб маса од дрво Walnut
   Клуб маса од дрво Walnut
   Клуб маса од дрво Walnut
   Клуб маса од дрво Walnut

   Клуб маса од дрво Walnut

   Напиши рецензија (0)
   11.900 ден.
   16.900 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Клуб маса изработена од 100% дрво. 

   Димензии:

   Ширина: 115cm

   Длабочина: 50cm

   Висина: 38cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Клуб маса изработена од 100% дрво. 

   Димензии:

   Ширина: 115cm

   Длабочина: 50cm

   Висина: 38cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   552NOS2260
   99 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса од дрво Walnut

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса од дрво Walnut

   11.900 ден.
   16.900 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ