Сет од 2 масички Малме - атлантик
   Сет од 2 масички Малме - атлантик
   Сет од 2 масички Малме - атлантик

   Сет од 2 масички Малме - атлантик

   Напиши рецензија (0)
   2.599 ден.
   3.890 ден.
   Заштеди 1.291 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на големата масичка: Ø65x50cm

   Димензии на малата масичка: Ø55x40cm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   Метална конструкција

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на големата масичка: Ø65x50cm

   Димензии на малата масичка: Ø55x40cm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   Метална конструкција

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   22-22-02
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет од 2 масички Малме - атлантик

   16 други производи во иста категорија:

   Сет од 2 масички Малме - атлантик

   2.599 ден.
   3.890 ден.
   Заштеди 1.291 ден.
   со ДДВ