Клуб маса Луна
   Клуб маса Луна
   Клуб маса Луна

   Клуб маса Луна

   Напиши рецензија (0)
   2.699 ден.
   4.790 ден.
   Заштеди 2.091 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 105x50x42cm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   Метална конструкција

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 105x50x42cm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   Метална конструкција

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   22-03-02
   14 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Луна

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Луна

   2.699 ден.
   4.790 ден.
   Заштеди 2.091 ден.
   со ДДВ