Клуб маса Labranda - Pine
   Клуб маса Labranda - Pine
   Клуб маса Labranda - Pine
   Клуб маса Labranda - Pine
   Клуб маса Labranda - Pine

   Клуб маса Labranda - Pine

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција.

   Димензии:

   Ширина: 120cm

   Длабочина: 50cm

   Висина: 30cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработена од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција.

   Димензии:

   Ширина: 120cm

   Длабочина: 50cm

   Висина: 30cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   8682870080652 | 854KLN2808
   87 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Labranda - Pine

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Labranda - Pine

   2.590 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ