Клуб маса Berlin - Black 80
   Клуб маса Berlin - Black 80
   Клуб маса Berlin - Black 80
   Клуб маса Berlin - Black 80
   Клуб маса Berlin - Black 80
   Клуб маса Berlin - Black 80
   Клуб маса Berlin - Black 80
   Клуб маса Berlin - Black 80
   Клуб маса Berlin - Black 80

   Клуб маса Berlin - Black 80

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од 100% метална конструкција и калено стакло со дебелина од 4 mm

   Димензија на масата: Дијаметар 80 cm  Висина: 45 cm

   Дебелина на металната конструкција на ногарките: 15 mm х 15 mm

   Време на испорака: 10-15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   706CLN1135
   499 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Berlin - Black 80

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Berlin - Black 80

   4.990 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ