Клуб маса Luxe - Anthracite, Black
   Клуб маса Luxe - Anthracite, Black
   Клуб маса Luxe - Anthracite, Black
   Клуб маса Luxe - Anthracite, Black
   Клуб маса Luxe - Anthracite, Black
   Клуб маса Luxe - Anthracite, Black

   Клуб маса Luxe - Anthracite, Black

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   8.690 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработена од метална конструкција и квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Должина: 90cm

   Ширина: 60cm

   Висина: 40cm

   Време на испорака: 10-15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   618BLY1124
   499 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клуб маса Luxe - Anthracite, Black

   16 други производи во иста категорија:

   Клуб маса Luxe - Anthracite, Black

   6.990 ден.
   8.690 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ